Die Zeichenkette item:644:title wurde für die Textgruppe menu erstellt: A K T U A L N O Ś C I

6 grudnia 2018 roku odbyły się w bibliotece szkolnej warsztaty artystyczne, w trakcie których członkowie Klubu Asystentów Bibliotecznych mogli wykonać kartki bożonarodzeniowe oraz souveniry dla przyjaciół szkoły i sponsorów.

Na wstępie spotkania pani Halina Woźniak-Szczepanik omówiła działania Klubu Asystentów Bibliotecznych. Zdradziła zgromadzonym jakie inicjatywy są realizowane przez bibliotekę szkolną.

Po teoretycznym wstępie młodzież pod okiem pani Anny Marzec przeszła do działań praktycznych tj.  warsztatów, w trakcie których członkowie Klubu Asystentów Bibliotecznych wykonali mnóstwo kartek świątecznych.

Takie spotkanie to dobry pomysł, aby pogawędzić na tematy lekkie i przyjemne. Uczniowie klas pierwszych zintegrowali się ze starszymi koleżankami i kolegami.

Wspierali nas Oskar Niciarz i Natalia Skrzypek - przedstawiciele SU, którzy zasilają  szeregi naszego Klubu Asystentów Bibliotecznych.

Wszystkim dziękujemy za wsparcie i szczyptę  kreatywności dołożoną w wykonanie kartek.