Najlepsi z najlepszych

W dniu 1 grudnia (Światowy Dzień Walki z AIDS) w Zespole Szkół Techniczno- Informatycznych w Busku-Zdroju odbył się Powiatowy Konkurs "Co musisz wiedzieć o HIV i AIDS".  Do testu wiedzy z zakresu HIV/AIDS przystąpili najlepsi uczniowie gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych z powiatu buskiego - finaliści szkolnych eliminacji.

Najlepszą z najlepszych w kategorii szkół ponadgimnazjalnych okazała się uczennica klasy 3e naszej Szkoły - Ewa Bławat.  Doskonała znajomość zagadnień  profilaktyki AIDS i gruntowne przygotowanie się do konkursu pod czujnym okiem pani Renaty Sowińskiej zapewniły jej I miejsce.

Najlepszym z najlepszych okazał się również uczeń naszej Szkoły z klasy 2BLO- Dawid Baran, który wykonał najwyżej ocenioną przez jury, prezentację multimedialną o tematyce HIV/AIDS w konkursie organizowanym przez buski Sanepid.

WIELKIE BRAWA I GRATULACJE DLA NASZYCH ZWYCIĘZCÓW !

opiekunki reprezentantów Szkoły: Renata Sowińska i Anna Jaskulska