Odwiedziny w Pacanowie

We wtorek 7 lutego 2012 r.  przedstawiciele Szkolnego Koła Teatralnego "Lemour"  wraz z opiekunami pojachali do DOMU OJCA GWIODONA  w Pacanowie, aby z racji przypadającego w dniu poprzednim patronalnego święta tej placówki opiekuńczo - wychowawczej jeszcze raz spotkać się z naszymi małymi przyjaciółmi i sprawić im miłą niespodziankę. Kierując się wrażliwością serca uczestnicy tegorocznych Jasełek postanowili przekazać fundusze jakie zebrali w trakcie kolędowania w Sanatorium "Zbyszko" na upominki dla dzieci, które poznali podczas grudniowych odwiedzin. Nasi mali przyjaciele w dowód wdzięczności ofiarowali nam własnoręcznie wykonany obrazek i życzyli aby nas również spotykało to dobro, które potrafimy dzielić z innymi.

Dzieci otrzymały od nas słodycze i kosz owoców, natomiast Dyrekcja kwiaty, które niech będą znakiem naszej pamięci i sympatii dla wszystkich mieszkańców tego domu.

Przedstawiciele SKT "Lemour": Gabriela Gawlik, Grzegorz Pruś i Agnieszka Berlińska  z klasy 2 A LO wraz ze swym wychowawcą prof. Mariuszem Żabińskim oraz Dyrekcją i wychowankami Domu Ojca Gwidona w Pacanowie.