Konkurs wiedzy religijnej
Tytuł II edycji:  Kardynał Stefan Wyszyński – Prymas Tysiąclecia.
1.      Uczestnicy konkursu
Uczestnikiem konkursu  może zostać każdy uczeń ZSP Nr 1 w Busku Zdroju.
2.       Cel konkursu
Rozwijanie wśród uczniów zainteresowań humanistycznych i religijnych oraz poszerzenie wiedzy o wybitnych osobowościach żyjących w naszych czasach.
3.      Zasady konkursu
·              Konkurs trwa od 19.03  do 02.04 2012r.
I ETAP- od dnia 19 marca do 23 marca będą umieszczane na stronie internetowej szkoły w zakładce KONKURSY po dwa pytania, na które należy udzielić odpowiedzi. W soboty i niedziele pytania nie będą umieszczane, a jedynie można będzie nadesłać odpowiedzi z piątku. Po  umieszczeniu pytań z danego dnia pytania z dnia poprzedniego nie będą widoczne na stronie.  Za każdą prawidłową odpowiedź można otrzymać 1 punkt.
II ETAP-  od dnia 26 marca do 29 marca. W dniach 26 i 28 marca zostanie umieszczone nastronie po 5 pytań. Za każdą prawidłową odpowiedź na pytanie można uzyskać 2 punkty.
III ETAP - 30 MARCA   ukaże się 10 pytań !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Każda prawidłowa odpowiedź przyniesie dodatkowe 3 punkty. Odpowiedzi z tego etapu będą przyjmowane do godziny 8.00 – 02. 04. 2012r.

Zwycięzcą  konkursu zostanie uczeń, który uzyska najwyższą liczbę punktów.
·         Pytania na każdy dzień będą umieszczane  na stronie  internetowej szkoły- poniżej tego regulaminu.
·         Odpowiedzi  wraz z danymi ( imię, nazwisko, klasa) należy wysłać na adres: konkursreligia2012@gmail.com

·         Ogłoszenie wyników  nastąpi 03.04.2011r.  na stronie internetowej Naszej Szkoły.
4.      Nagrody
W konkursie przewidziane  są atrakcyjne  nagrody. Nagrodę główną odtwarzacz MP4 otrzyma osoba, która uzyska najwyższą liczbę punktów. Dla laureatów 2 i 3 miejsca przewidziano również ciekawe nagrody "niespodzianki".
Nagrodę główną otrzyma osoba która uzyska najwyższą liczbę punktów. Pozostałe nagrody  zostaną rozdane kolejnym  osobom wg. liczby punktów zdobytych w konkursie. Nagradzane będą  trzy pierwsze miejsca. W przypadku równej liczby punktów organizator zastrzega sobie prawo przeprowadzenia testu pisemnego wśród zainteresowanych osób w terminie ustalonym przez organizatora. Osoby których taka sytuacja będzie dotyczyć zostaną powiadomione drogą elektroniczną 02. 04. 2012 r.
5.       Organizatorem konkursu są katecheci naszej szkoły a fundatorem nagród Dyrektor oraz Rada Rodziców ZSP1.
Serdecznie zapraszamy i życzymy sukcesów!!!!

Etap II

Etap III

Uroczyste wręczenie nagród dla laureatów konkursu będzie miało miejsce podczas POŻEGNANIA MATURZYSTÓW  - 27.04.2012 r. o godz.11.00.

Nagrodę odbiera laureatka I miejsca Małgorzata Narwojsz z klasy 1 A LO.

Drugie  miejsce zajęła Sylwia Kaleta z klasy 3  A LO a trzecie Magdalena Mróz z klasy 4 a TE.