W marcu 2012 r. odbyła się kolejna edycja zajęć z praktykantami z zagranicy. Dwoje praktykantów gościło u nas przez tydzień i podobnie jak poprzednio urozmaicili oni nasze zajęcia w szkole.

Zagraniczni nauczyciele mieli zajęcia prawie z każdą klasą w szkole. Uczniowie pracowali różnymi metodami. Oczywiście nie obyło się bez ciekawych prezentacji, na których można było dowiedzieć się różnych informacji (czy wiedzieliście że w Tajwanie uczniowie uczą się od godziny 7.00 rano do 7.00 wieczorem?). Z kolei na węgrzech można usłyszeć kilka słów takich ja u nas w Polsce, w tym również nasze najpopularniejsze ..... przekleństwo

Prezentacje cieszyły się dużym zainteresowaniem i nie obyło się bez pytań ze strony uczniów oraz pisaniu polskich imion po chińsku, japońsku, tajwańsku ( w Tajwanie używa się 3 języków)   i węgiersku.

 

  

   

  

  

Oprócz ciekawych informacji o kulturze, zabytkach i ludziach Anges wyjasniła także co trzeba zrobić aby zostać stuprocentowym Węgrem.

 

Oto jak piszą nasze imiona w Chinach