Dnia 15 czerwca pożegnaliśmy absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Był to dzień dla nich szczególny, gdyż po raz ostatni oczekiwali na wręczenie świadectw w murach naszej szkoły.

Uroczystość była okazją do podsumowania trzech lat pracy i do wyróżnienia tych, którzy mieli najwyższe średnie i bardzo dobrą frekwencję. Dyrektor szkoły, Pan Andrzej Bilewski, wręczył najlepszym uczniom świadectwa ukończenia szkoły oraz złożył na ręce rodziców gratulacje  i podziękowania za wzorowe wychowanie młodych Polaków.

Uczniowie klasy 1TH i 1 AW pożegnali starszych kolegów słodyczami oraz życzeniami płynącym z głębi serca.

Myśli i serca absolwentów zwróciły się  w stronę tych, którzy byli ich przewodnikami, którzy prowadzili ich po zawiłościach i zakrętach życia szkolnego – ku nauczycielom           i wychowawcom.

Czas spędzony w szkole dla tegorocznych absolwentów dobiegł już końca. Przed nimi nowe wyzwania, nowe pomysły, nowe drogi. Życzymy im wszystkim powodzenia w dorosłym życiu!

FOTOREPORTAŻ

Młodsi koledzy uroczyście  żegnają absolwentów Szkoły Zawodowej.                    Grono Pedagogiczne i zaproszeni goście.

Bohaterowie imprezy- absolwenci Szkoły Zawodowej.

Dyrektor A.Bilewski  pożegnał kończących  Szkołę i życzył  im samych sukcesów na nowej drodze.

Najlepsze uczennice: Andżelika Banaś, Paulina Grabarczyk, Paulina Wach i Magdalena Pałys dostały dodatkowo nagrodę finansową – STYPENDIUM DYREKTORA! GRATULUJEMY!

Za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowanie  wyróżniono także: Dominikę Rasińską, Barbarę  Kijankę i Annę Stępień.

Dyrektor złożył gratulacje rodzicom nagrodzonych.

P. Grażyna Szymacha- Koordynator  Praktyk.

także otrzymała podziękowania od Dyrektora.

Patrycja Sagan, uczennica IIIe – wokalistka, podczas występu.

Podziękowania dla Grona Pedagogicznego…..

R.Gwóźdź- V-ce  Przewodniczący Rady Powiatu, wieloletni pedagog  również pogratulował Absolwentom.