Uroczystość wręczania Stypendiów Prezesa Rady Ministrów najzdolniejszym uczniom odbyła się 20 listopada 2012 roku w Pińczowie.
W tym roku szkolnym „najlepsze z najlepszych” w naszej szkole
to Magdalena Szumilas z klasy III Liceum Ogólnokształczącego i Klaudia Kogut z Technikum Nr 1.

Dyplomy  uznania  wręczyła  wyróżnionym  Wojewoda  Świętokrzyski
Pani B. Pałka – Koruba i Starosta Buski Pan J. Kolarz.
Świętokrzyski Kurator Oświaty Pani M. Muzoł gratulowała stypendystom ich osiągnięć, podziękowała również nauczycielom, dzięki którym uczniowie mogą rozwijać swoje uzdolnienia i realizować marzenia.
Uroczystość uświetnił swoim występem zespół muzyczny z Zespołu Szkół Zawodowych w Pińczowie.

Magdalena Szumilas
Jej średnia ocen to 5,46 a ulubiony przedmiot to biologia i chemia.
Chciałabym studiować medycynę, marzę, aby zostać chirurgiem, zawsze pomagać ludziom - mówi Madzia

Klaudia Kogut
Jej średnia ocen to 5,44.
Uwielbiam matematykę - królową nauk. Chciałabym studiować rachunkowość, dorównać najlepszym księgowym w kraju- zwierza się Klaudia.

Naszym stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a w szczególności uzyskania jak najlepszych wyników na egzaminie maturalnym.