Wspólne kolędowanie

20 grudnia 2012 roku – niby dzień jak co dzień, ale dla nas (przedstawicieli uczniów ZSP Nr 1 w Busku - Zdroju) nie do końca. Zrobiliśmy mały „wypad na miasto” z najlepszymi życzeniami na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Przewodnicząca szkoły Kasia Kern oraz były przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Bartek Fijałkowski w asyście aniołów,  śnieżynek oraz przy akompaniamencie akordeonu i gitary zaprosili do wspólnego kolędowania Dyrekcję, Grono Pedagogiczne i Uczniów Zespołu Placówek Oświatowych nr 1, Samorządowego Gimnazjum nr 1, Szkołę Podstawową nr 3. Z wielkim hukiem przekroczyliśmy progi Starostwa i Urzędu Miasta. Pracownicy tych instytucji przyjęli nas bardzo serdecznie i z radością.
Starosta Buski oraz Burmistrz byli zachwyceni naszym pomysłem.
W ten wyjątkowy przedświąteczny czas miło jest ujrzeć na twarzach ludzi uśmiech i wzruszenie.

Katarzyna Kern