8 stycznia 2013r w BSCK odbyła się finałowa gala wręczenia nagród  laureatom  konkursu multimedialnego „Dr Sz.Starkiewicz- jego życie, wizje        i spełnione marzenia”. Konkurs  ten zorganizowany został przez Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój i związany był z obchodami Roku Starkiewicza  2012. Miło nam poinformować, że III miejsce w w/w  konkursie zdobyła uczennica  naszej szkoły Klaudia Marek (kl.IIA)- opiekun: Monika Lubańska.

Praca Klaudii wyróżniała się tym, że nie była to klasyczna prezentacja w PowerPoint ale krótki filmik traktujący o życiu i działalności dr Starkiewicza. W nagrodę nasza uczennica otrzymała MP4.

Serdecznie gratulujemy Klaudii i życzymy dalszych sukcesów.

Dyplom  i  nagrodę  wręczali Klaudii : Przewodniczący Prezydium Rady Obchodów Roku Starkiewicza Pan  Przemysław Nowak oraz Burmistrz MiG W.Sikora.

Imprezę uświetnił występ uczniów Szkoły Muzycznej. Na zdjęciu poniżej: na saksofonie gra Konrad Kwiecień- kl.IB ZSP