Turniej profilaktyczny „Stop nałogom i przemocy

23  maja  2013  roku  odbył  się w naszej szkole już po raz siódmy turniej  wiedzy  promujący  zdrowy  styl  życia  pod  hasłem  „Stop nałogom i przemocy”. W turnieju  rywalizowali uczniowie klas pierwszych  technikum  i  liceum.

Organizatorki współzawodnictwa: panie Renata Sowińska i Anna Jaskulska przygotowały 6 konkurencji, w których młodzież mogła wykazać się: wiedzą na temat uzależnień, sprawnością i zdolnościami plastycznymi.

Zmagającym się zespołom klasowym nie brakowało oryginalnych pomysłów i humoru na zaprezentowanie scenek przedstawiających antyreklamę nałogów. Najwięcej emocji wzbudziły konkurencje: rzut piłeczką do makiety papierosa i nadmuchiwanie balonów, sprawdzające pojemność płuc.

Jury w składzie: zastępca dyrektora – Anna Ejsmond-Kowalska, pielęgniarka – Elżbieta Bożek, przedstawiciel młodzieży – Klaudia Marek po dokładnym zliczeniu punktów wyłoniło zwycięzcę turnieju klasę I C LO. Wszyscy uczniowie biorący udział w imprezie otrzymali dyplomy a zwycięska klasa słodycze.

Prowadzący Turniej "STOP NAŁOGOM I PRZEMOCY"

KATARZYNA KERN I PIOTR SYRKIEWICZ

JURY TURNIEJU