SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI Z WIZYTĄ  NA "GÓRCE"

20  czerwca 2013r. w szpitalu „Górka” miał miejsce uroczysty jubileusz 10 - lecia istnienia Szkolnego Klubu Europejskiego  przy Zespole Szkół Specjalnych na którym obecna była dyrektor tegoż Zespołu Justyna Kwiatkowska wraz z kierownikiem zajęć pozalekcyjnych Ewą Tomalą. Nie zabrakło także zaproszonych gości, a mianowicie delegacji Szkolnego Klubu Europejskiego z ZSP Nr 1 w Busku – Zdroju i jego opiekuna – Barbary Cieplińskiej. Następnie odbył się konkurs wiedzy o Unii Europejskiej dla młodzieży przebywającej na leczeniu w szpitalu „Górka”. W konkursie wzięło udział 16 małych pacjentów. Po zakończeniu konkursu wszyscy jego uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez Janusza Gembisia reprezentującego w Busku – Zdroju firmę T – Mobile.

Jak przystało na tak duży jubileusz był również tort urodzinowy Szkolnego Klubu Europejskiego, który miał już dziesięć świeczek i które zostały zdmuchnięte przez opiekunów Klubu Europejskiego. Po czym tort został pokrojony i rozdany wszystkim obecnym na sali uczestnikom urodzin Szkolnego Klubu Europejskiego na „Górce”

www.zssgorkabusko.pl/aktualności/10-lat-szkolnego-klubu-europejskiego/