Dnia 26 listopada klasy: III e i część klasy IIIg uczestniczyły w warsztatach zorganizowanych przez Wyższą Szkołę Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im.Edwarda Lipińskiego w Kielcach. WSEPiNM jest prężnie rozwijającą się uczelnią niepaństwową kształcącą w zakresie prawa, ekonomii, bezpieczeństwa, informatyki i zdrowia.

Zajęcia edukacyjne obejmowały 2 wykłady: "Jesteś kowalem swego losu..., czyli sam zadbaj o swój rozwój" (z zakresu doradztwa zawodowego), "Wszystko o ...kradzieżach pojazdów" (z zakresu prawa)  oraz zajęcia warsztatowe: "Kariera w świecie wirtualnym- czy w sieci da się zarobić na życie?" (zakres: doradztwo  zawodowe i nowe technologie IT).

Warsztaty pozwoliły naszym uczniom zastanowić się nad wyborem przyszłego zawodu, rozwoju kariery zawodowej.