Młoda Krew Ratuje Życie

17.01.2014 r. naszą szkołę ponownie odwiedziła ekipa terenowa Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach. Młodzież licznie odpowiedziała na apel o oddawanie krwi, której w tym okresie roku szczególnie brakuje. Zgłosiło się 50 chętnych, jednak z przyczyn zdrowotnych krew oddało ostatecznie 22 uczniów oraz dwoje pracowników szkoły. Każdy dawca otrzymał zestaw czekolad oraz pamiątkową bransoletkę z logo akcji Młoda Krew Ratuje Życie. Dyrekcja naszej placówki promuje i nagradza różne formy dobroczynności wśród młodzieży, dlatego każdy krwiodawca otrzymał pochwałę Dyrektora Szkoły.

Opracowała:

Opiekun SK PCK