Klasa Ih T

Nasze motto:
Zostać technikiem na poziomie europejskim

Podjęliśmy naukę w zawodzie technik hotelarstwa, ponieważ chcemy się przygotować do organizacji działalności hotelarskiej, polegającej na planowaniu, oferowaniu, koordynowaniu oraz bezpośrednim wykonywaniu usług hotelarskich.

W przyszłości chcemy zajmować się obsługą wszelkiego rodzaju imprez takich jak kongresy, zjazdy, targi, bankiety, oferując odpowiednie dla gości zestawy usług, wykorzystując nowoczesne techniki public relations i formy reklamy przy użyciu środków technicznych. Będziemy przygotowani do prowadzenia dokumentacji zakładu hotelowego, analizy wskaźników wykorzystania bazy  i opłacalności prowadzonej działalności.

Będziemy zajmować się wyposażaniem   i urządzaniem wnętrz hotelowych i gastronomicznych. Po ukończeniu kształcenia będziemy mogli prowadzić biuro obsługi klientów, podróży, imprez i informacji turystycznej.

Do głównych przedmiotów zawodowych, których uczymy się w naszej szkole należą: podstawy hotelarstwa, działalność recepcji, obsługa konsumenta, pracownia hotelarstwa, pracownia obsługi konsumenta, pracownia obsługi informatycznej, język obcy zawodowy i praktyka zawodowa. Nasze kształcenie zawodowe zakończymy egzaminem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe technika hotelarstwa, który złożymy przed OKE.

Skład klasy:

Otrzęsiny
Wigilia

27 czerwca - koniec roku szkolnego 2013/2014

Agata Frączek, Aleksandra Jankoska, Aleksandra Socha, Bernadetta Sowińska, Kinga Sowula, Katarzyna Stępień - mistrzynie szkoły w piłce siatkowej.