DZIEŃ KOBIET

Dzień Kobiet to ulubione święto płci pięknej, ale czy na pewno ???

Jak okazało się  7 marca 2014 r. Panowie z ZSP Nr 1 w Busku-Zdroju już od samego poranka wprowadzili Panie w magię  tego święta – rozdając d słodkie upominki lub kwiaty.

Uroczystość rozpoczął Dyrektor  Szkoly - Pan A.Bilewski, który złożył  życzenia wszystkim Paniom, a także przewodnicząca Rady Rodziców Z. Szumera.

Dodatkową atrakcją okazał się  krótki występ artystyczny  przygotowany przez młodzieży z naszej Szkoły, pod kierunkiem Pań: I. Kasperek i A.Bilewskiej.

W "mgnieniu oka" przenieśliśmy się do studia telewizyjnego TVP 2 HD, gdzie mogliśmy obejrzeć najnowsze wydanie programu "Tomasz Lis na żywo".

W rolę prowadzącego wcielił się Dawid Durnaś (kl. II B).
Zaproszenie do programu przyjęli wybitni znawcy Kobiet.

Gościliśmy Rektora Akademii Feminizacji Struktur Społecznych, profesora Eustachego Babskiego - w rolę którego wcielił się Arek Domagała ( IIIB).

W naszym studiu telewizyjnym TVP 2 HD pojawił się także mgr Onufry Zniewieściały z Niepublicznego Ośrodka Badania Stopnia Nasilenia Elementów Antyfeministycznych w Społecznościach Lokalnych. Zdolnościami aktorskimi w tej roli niewtpliwie wykazał się Konrad Kwiecień z kl. II B

Justynę Durnaś ( III B) mogliśmy usłyszeć w utworze "Babę zeslał Bóg"

Rolę naszej telewizyjnej prezenterki pogody objęłą Asia Trela  (kl.II H).

Kolejnym gościem był Alfred Gryzipiórko (Kamil Dryja kl. I G), który przybył wraz ze swoją asystentką Józefą Kajet ( Monika Nega kl. III E)

Wspaniale prezentowały sie modeleczki: (od prawej) Karolina w roli sportsmenki, Agnieszka - kokietka, Martyna - kumpela, zdolna dziewuszka, czyli Marta Lis  oraz  Marta Pisarczyk, jako feministka.

Swoje zdolności wokalne zapezentował FIlip Wieczorek z kl. I G

Przyszedł czas i na reklamy ;-)

Karolina i Dawid z kl. II C przedstawiali rewelacyjny i ponadczasowy wynalazek jakim jest plaster odchudzający o nazwie Chud- Nij.

<jedynie dla odważnych>  po miesiącu stosowania uzyskamy szczupłą sylwetkę a'la kościotrup

Kasia (III E) i Grzegorz (I E) wcielili się w role małżeństwa z "Mody na sukces"

Widzowie obejrzeli premierowy 2776 odcinek

"Serca dziewcząt" mocniej zabiły przy piosence "Moja Dumka" w wykonaniu Daniela (IC) i Filipa (IG)