Ekonomik gospodarzem Turnieju Bokserskiego o Puchar Starosty i Burmistrza Buska Zdroju.

W dniu 15.06.2014r. w naszej szkole po raz pierwszy w historii wystąpili bokserzy. Turniej został zorganizowany za zgodą Pana Dyrektora Andrzeja Bilewskiego, który jest pasjonatem boksu i zawsze wspiera, a także kibicuje buskim  zawodnikom. Uczniowie "Kopernika", aktywnie pomagali przy rozkładaniu ringu, oraz,organizacji całego przedsięwzięcia. Cała oprawa i doping zebranej widowni pomogły zwycięzyć zawodnikom buskiego "Ringu", którzy wygrali wszystkie swoje walki deklasując tym samym inne kluby.  Mamy nadzieje, że częsciej bedziemy gościć tego typu imprezy, a naszym bokserom życzymy dalszych sukcesów.

Na zdjęciu Dyrektor ZSP nr 1 Pan Andrzej Bilewski z trenerami i zawodnikami BMUKS "RING" BUSKO ZDRÓJ