Nigeria  zwycięzcą Mini Mundialu piłki nożnej  w „Koperniku”!!!

Do rozgrywek zgłosiło się dziesięć reprezentacji klasowych , które rozlosowano do trzech grup eliminacyjnych. W wyniku tych gier wyłoniono zespoły fazy finałowej. Rozgrywane mecze stały na wysokim poziomie i dostarczyły wielu niezapomnianych przeżyć uczestnikom i kibicom. Przedstawiamy zapis  spotkań etapu finałowego  rozgrywanych systemem „każdy z każdym” :

I runda

Niemcy ( klasa I A )   -   Japonia  ( klasa II B )         3  :   2

Nigeria ( klasa IIC )    -    Kolumbia  ( klasa IC )       4   :  0

II runda

Japonia      -       Nigeria      1   :   3

Kolumbia     -     Niemcy       1   :   1

III runda

Kolumbia     -    Japonia        2   :   1

Nigeria      -      Niemcy        3   :    1

Ostateczna klasyfikacja :

1. Nigeria (2C)         3     9       10:2

2.Niemcy (1A)         3      4       5:6

3.Kolumbia (1e)      3      4      3:6

4.Japonia (2B)        3      0      4:8

Zwycięzcą turnieju została  drużyna Nigerii ( klasa II C ), w składzie:

- Paweł Mystek, Patryk Jędrzejczyk , Kuba Prasek,  Konrad Imosa , Dominik Makuch. Gratulujemy!

Tak oto poznaliśmy Mistrza  naszej Szkoły w piłce nożnej Anno Domini 2014!

Należy wspomnieć  organizatorów rozgrywek w osobach uczniów Pawła Wojtasia, Marcina Tomala ( obaj klasa IIE ) oraz Kuby Siemieńca ( klasa II H ). Obsadę sędziowską stanowili delegowani przez FIFA Panowie:  Adrian Szumilas i Piotr Zawadziński. Organizatorom, uczestnikom oraz sędziom  serdecznie dziękujemy i do zobaczenia za rok!!!!

Mgr Piotr Zawadziński.

Foto relacja poniżej.