Pierwsze tygodnie roku szkolnego rozpoczęły się dla  nas uczniów klasy pierwszej "h" pod znakiem integracji klasowej. Najpierw podczas godzin wychowawczych zostaliśmy zapoznani z zasadami funkcjonowania szkoły oraz z wymaganiami i zwyczajami panującymi w naszym technikum. Braliśmy udział w zabawach integracyjnych pod czujnym okiem wychowawcy i Pani pedagog.

W środę tj. 17.09.2014 zamiast lekcji mieliśmy wycieczkę integracyjną do Kielc.

Pierwszym krok do wspólnej zabawy stanowił instruktaż dotyczący wspinania się na ścianki, zasady asekuracji i zachowania bezpieczeństwa.

Oczywiście nie ominęła nas rozgrzewka.

Następnie musieliśmy wykazać się kreatywnością podczas zabaw prowadzonych przez wychowawczynię. Najpierw Pani Iwona Kąkol zabrała nas "W podróż na bezludną wyspę...".    Następnie wymyślaliśmy hasła, a jedna z osób zgadywała jaką jest postacią z filmu lub bajki.

Zabawą, która bardzo utkwiła nam w pamięci było: "Dlaczego...............,bo........."

Ostatnim zdaniem podsumowującym naszą zabawę było:

"Dlaczego jesteśmy najlepszą klasą, bo mamy najfajniejszą wychowawczynię"

Po  zabawach integracyjnych upiekliśmy kiełbaski na ognisku.

Mamy nadzieję, że częściej będziemy tak spędzać czas całą klasą.

Zwieńczeniem naszej wycieczki była ścianka wspinaczkowa.

Wprawdzie nie każdy odważył się zdobyć jej szczyty, ale byliśmy bardzo dumni        z naszej koleżanki Izabeli, która z zapałem i umiejetnościami Spidermana pokonywała kolejne ścianki.