Spotkanie z podróżnikiem

"Miejscówka w Montenegro" - pod takim hasłem dnia 02.10.2012r, w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów ze znanym podróżnikiem- p. Andrzejem Pasławskim.

Mało osób wie, że Montenegro to niewielki kraj położony na południu Europy, nad Morzem Adriatyckim, często określany jest mianem „ukrytej perły śródziemnomorskiej".

Pan Andrzej zabrał uczestników spotkania na ciekawą, wirtualną wycieczkę po tym nie do końca zbadanym i przepięknym kraju. Gość podzielił się z  swoimi wrażeniami, emocjami, jakie towarzyszyły mu podczas wyprawy.

Podczas wystąpienia usłyszeliśmy, że Czarnogóra zachwyca urokiem błękitnych wód Adriatyku, niekończących się plaż piaszczystych i wysokich gór schodzących wprost do morza.

Uczestnicy spotkania stwierdzili, że warto odwiedzić ten przepiękny kraj.