Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

W dniu 21.01.2015r. reprezentacja ZSPnr 1 chłopców pod wodzą mgr Adriana Szumilasa zajęła pierwsze miejsce w turnieju koszykówki na szczeblu powiatowym. Zawody rozgrywane były w ramach "Pucharu Starosty" o tytuł najbardziej usportowionej szkoły.

Dzień później reprezentacja dziewcząt poszła w śladem kolegów i wygrała wszystkie swoje mecze na zawodach tej samej rangi.  Opiekunem drużyny dziewcząt był mgr Paweł Karolczak.

Drużyna dziewcząt: Sadowska Aleksandra2h, Socha Aleksandra 2h, Marzec Monika 2h, Grygo Ewa 3e, Bąk Agata 3h, Gozdek Marzena 3h, Bernat Karolina 2A, Janus Małgorzata 1h, Stochmal Marlena 1h, Górak Joanna 1h, Narwojsz Agnieszka 1h.

Zwycięstwo naszych reprezentantów dało nam cenne 10 punktów (po 5 za pierwsze miejsce) w klasyfikacji "Pucharu Starosty", dzieki czemu jestesmy liderami w tabeli i oby tak zostało!!