Turniej szkolnego koła PCK

dla klas pierwszych pod hasłem

"Wyścig po zdrowie"

Pierwszaki,

zapraszamy Was do udziału w rywalizacji, która odbędzie się w środę 11.02 w sali nr 3 na 1 i 2 lekcji. Będziecie uczestniczyć w kilku konkurencjach propagujących zdrowy styl życia, m.in.  zadanie sportowe, reklama zdrowej żywności i quiz wiedzy. Na turniej przygotujcie surówkę własnego pomysłu oraz plakat promujący zdrowy tryb życia. Nagrody czekają.

Warzywa do reklamy:
papryka, ogórek, cukinia, czosnek, por, kapusta, pomidor, marchewka, cebula, ziemniak.

Organizatorzy:

Kamil Dryja, klasa 2g