Sukces Iwony Wojdas 

 Iwona Wojdas z kl. IA LO wzorowo przebrnęła przez dwa etapy (napisanie eseju i test wiedzy o mediach) i zakwalifikowała się do Ogólnopolskiego etapu Konkursu Wiedzy o Mediach. W dniach 21-22 marca w Warszawie zmierzy się z najlepszymi uczniami z całej Polski. Teraz będzie musiała rozwiązać test z zakresu wiedzy o mediach i wziąć udział w quizie. 

           

Iwona ciężko pracuje, by przygotować sie do konkursu. Musi bowiem poznać historię mediów i zgłębić tajniki zawodu dziennikarza...    

                            

W szkolnej bibliotece znalazła mnnóstwo interesującej literatury...

Konkurs skierowany jest głównie do uczniów klas maturalnych, gdyż główną nagrodą jest indeks na kierunek dziennikarski na dowolnej uczelni w Polsce. Iwona jest jednym z najmłodszych uczestników konkursu.

Gratulujemy sukcesów Iwonie, która pokonała starszych kolegów i trzymamy za nią kciuki.