Dnia 11.02.2015r. gościliśmy tatę jednego z naszych kolegów- Pana Marka Praska. Tata Kuby pokazał nam, na czym polega i jak wygląda jego praca. Nauczył nas, jak się bronić, kiedy staniemy "oko w oko" z oprawcą. Cała klasa była pod wrażeniem, w jaki sposób prezentował dane chwyty. Podczas wykonywania ich obserwowaliśmy jego niesamowite zaangażowanie i spryt. Widać było, że "wkłada" w to całe swoje serce. Dzięki temu spotkaniu dowiedzielismy się również , w jaki sposób można dostać się do policji. Wiemy, że niezbędne jest przejście testów psychologicznych i sprawnościowych. Pan Marek Prasek obiecał nam, że jeżeli pojawi się "jego godny następca", lub obudzi "duch walki" w naszych sercach, pomoże nam przygotować się do nich. Niesamowitą frajdę sprawiło nam wykonywanie ciosów na sobie i możliwość korzystania z przyniesionej przez niego sztucznej broni. Jesteśmy pełni radości, że mogliśmy poobcować z samym MISTRZEM chociaż przez 45 minut. DZIĘKUJEMY :).

 

 

 

 

 

                                                                                                                Opracowała: Patrycja Antos

                                                                                                                Zdjęcia: Magdalena Paterek