Jak co roku pierwszy dzień astronomicznej wiosny wypada 20 marca. Zatem wiosna 2015 roku przyszła do Nas już w piątek wieczorem. Uczniowie naszej szkoły uczcili to 23 marca 2015r.

Było mnóstwo dobrej zabawy. Największą atrakcją  były wybory " Miss Wiosny 2015"

Na wiosennej scenie pojawiły się kandydatki z klas pierwszych a także z klas drugich. Kandydatki musiały się zaprezentować w różnych konkurencjach,a jak wiadomo-każda chciała wypaść jak najlepiej.

Naszą klasę reprezentowała Dorota Muzyk, która pięknie wyglądała  w swojej wiosennej sukience.

Dziewczęta z naszej klasy pomogły Dorocie w " konkursie talentów" wykonując taniec country.Owacji za taniec nie było końca.

Konkurencja była ogromna, wszyscy czekali w napięciu na ogłoszenie werdyktu.

Ostatecznie tytuł " Miss Wiosny 2015" przypadł  naszej Dorotce.

Radości nie było końca.

Po wyborach  ruszyliśmy " obudzić mickiewkę",  głośno odspiewaliśmy znany utwór Skaldów i przedstawicielowi Policji wręczyliśmy wiosenny kosz kwiatów i słodyczy.

Kolorowym i rozśpiewanym korowodem ruszyliśmy  w dół alei pod BSCK.

Miss Wiosny w towarzystwie Pana Dyrektora okazale prezentowała się na motocyklu  buskiego klubu Reapers Of Life MC Poland.

Wszyscy w znakomitych humorach oddaliśmy się dobrej zabawie na świerzym powietrzu.

Żeby nie zabrakło sił- gorąca kiełbaska:))))

opracowała: Kasia Gozdek