Zakończenie szkoły klas maturalnych

W dniu 24 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
w Busku - Zdroju odbyło się  uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych.

Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie dziś otrzymali świadectwa ukończenia szkoły średniej.

Dyrektor Szkoły pan Andrzej Bilewski po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości wręczył świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe najlepszym uczniom.

Rodzice uczestniczący w uroczystości zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi.

Laur Absolwenta otrzymały: Marta Sanecka (IVg) i Patrycja Antos (III C LO).

Uroczystość poprowadzili Agata Krzan i Dawid Durnaś (kl.III B)
którzy otrzymali Złoty mikrofon.

Nagrody specjalne - gitary otrzymali Michał Jewiarz i Patryk Wójcik, symboliczny saksofon zaś Konrad Kwiecień.

Super Wiktora za osiągnięcia filmowe natomiast dostali:
Marcin Styrcz i Mateusz Czerw.

Statuetkę za reprezentowanie szkoły w Poczcie  Sztandarowym otrzymały: Anna Jarzyna i Ewelina Musiał.

Nagrodzono także sportowców oraz Honorowych Dawców Krwi.

Uczniowie dziękowali Dyrekcji Szkoły,  wychowawcom i nauczycielom oraz rodzicom za to, że  opiekowali się nimi,  dbali o ich edukację i bezpieczeństwo.