NOE po raz 11

27 kwietnia odbył się w naszej szkole już po raz 11 program profilaktyczny NOE dla siedmiu klas pierwszych. Program od początku realizacji w naszej placówce jest świetnie odbierany przez młodzież. To zasługa profesjonalnie prowadzących go psychoterapeutów uzależnień, którzy w niekonwecjonalny sposób przekazują młodym ludziom ważne informacje dotyczące istoty uzależnienia od alkoholu. Program zawiera duży ładunek emocjonalny, skłania do refleksji i wpływa na zmianę stereotypów myślowych. Zajęcia prowadzone metodami aktywnymi: drama, burza mózgów, dyskusja powodują, że uczniowie stają się współorganizatorami programu i aktywnie uczestniczą w spotkaniu dokonując świadomych wyborów dotyczących zdrowego stylu życia.