"Ile razem dróg przebytych ?  Ile ścieżek przedeptanych ? (...)
Ile w trudzie nieustannym, wspólnych zmartwień, wspólnych dążeń ? (...)
Chciałabym wszystkie takie chwile Ocalić od zapomnienia.."
-K.I. Gałczyński
Zakończenie roku szkolnego ZSZ

Dyrektor szkoły, Pan Andrzej Bilewski, po oficjalnym otwarciu uroczystości wręczył najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem a rodzicom listy gratulacyjne.

Nagrodę za wybitne osiągnięcia wręczył Starosta, Pan Jerzy Kolarz.
Młodzież podziękowała Panu Dyrektorowi, Gronu Pedagogicznemu, Wychowawcy - Mariuszowi Żabińskiemu, za okazane serce, uśmiech, dobre słowo, zachętę do pracy, wspaniałe chwile i niezwykłe przeżycia  jakie przeżyli w tej szkole.

Abiturientów pożegnali przedstawiciele klas młodszych, życząc im, aby nigdy nie utracili optymizmu, wiary i nadziei.

Wspomnieli oni, że "ważne jest „jutro”, które czeka na  absolwentów za progiem naszej szkoły. Nie  należy zapominać jednak o tym, co było „wczoraj”, czyli o spędzonych  wspólnie chwilach, o przeżywanych razem radościach i smutkach. Na pamiątkę tych kilku minionych lat wręczyli klasie III symboliczne upominki.

Akademię uświetnił występ Natalii Bątkowskiej i Daniela Pyrza.