„ Jeśli wiesz dokąd płynąć,
                                              każdy wiatr będzie Ci sprzyjał”

Zakończony właśnie rok szkolny 2014/2015 niewątpliwie należał do udanych. Obfitował w wiele sukcesów naukowych, sportowych i artystycznych. Najlepszym tego potwierdzeniem jest liczba nagród i wyróżnień, które otrzymali uczniowie naszej klasy.
Zdecydowanie największym tegorocznym osiągnięciem jest najwyższa średnia ocen klasy w szkole - 4,53 i najwyższa frekwencja za I i II semestr.
Świadectwo z wyróżnieniem ( średnia ocen 4,75) otrzymało 10 uczniów, przy czym 4 uczennice zakończyły ten rok ze średnią 5,0 i powyżej.
Oczywiście po wakacjach spotykamy się w komplecie wszyscy otrzymali promocję do klasy drugiej.
 Prasek Sara                - 5,43
Krowińska Karolina   - 5,25
Gozdek Katarzyna       -5,0
Gronostaj Paulina       - 5,0
Grosika Aleksandra     -4,93
Kolarz Aleksandra        - 4,87
Biesaga Jakub                -4,81
Jankowska Wiktoria     -4,81
Koruba Małgorzata       - 4,75
Bucka Kornelia                - 4,75

Serdecznie gratulujemy !

Na uroczystym apelu- Dyrektor szkoły Pan Andrzej Bilewski podsumował mijający rok, podkreślając osiągnięcia uczniów, wręczył świadectwa z wyróżnieniem, nagrody, dyplomy i upominki dla uczniów , którzy osiągnęli sukcesy w różnych dziedzinach.

A teraz pora na zasłużone wakacje!!!!!