Dwie pary, dwie miłości i ...ELEKTRYCZNOŚĆ...

 Już po raz kolejny grupa młodych adeptów sztuki teatralnej miała okazję podziwiać wspaniałą grę aktorską, minimalistyczną, a niezwykle sugestywną scenografię, świetnie korespondującą z gestem aktorów muzykę oraz oryginalne podejście do realizmu - pełnego zadziwienia, niespodzianek i zagadek.

 

  

 

Akcja "W pokoju obok", sztuki nominowanej do prestiżowej Tony Awards i nagrody Pulitzera, toczy się blisko gabinetu ginekologa, którego małżeństwo zmaga się z problemami szarej codzienności, gdzie nie mówi się o prawdziwych uczuciach, a życiem rządzą konwenanse i stereotypy.

 Antrakt: w wielkim skupieniu oczekujemy na kolejne spotkanie z niezwykła sztuką.

 

 

 

Dwie pary, dwie miłości i... dwa problemy. Sarah Ruhl, amerykańska dramatopisarka przeniosła się w przeszłość i opisała kłopoty dwóch małżeństw na początku ery elektryczności.

Szokiem dla dziewiętnastowiecznych bohaterów jest jednak nie tylko zamiana światła świecy na światło żarówki, ale przede wszystkim nowy język mówienia o swoich uczuciach i seksualności.