W dniu 28.10.2015r. odbyło się oficjalne przekazanie sprzętu sportowego dla naszej szkoły przez sponsora.  

Fundatorem bieżni jest Firma Usługowo Handlowa Sekuła Andrzej Kobylniki 11a. Pan Andrzej prowadzi działalność w postaci handlu owocami i warzywami oraz usługami dekarskimi. Otrzymany sprzęt został przekazany "na ręce"  nauczycieli wychowania fizycznego i będzie można z niego korzystać na salce fitness. 

 

 

 

Pan Andrzej przyznał, że wybrał naszą szkołę na ufundowanie sprzętu z sympatii oraz dlatego, że sport w naszych murach jest na wysokim poziomie, dzieki czemu jesteśmy "Najbardziej Usportowioną Szkołą w Powiecie"

 

Oficjalne podziękowanie dla Sponsora złożył Pan Dyrektor Pan Andrzej Bilewski.

My również Panu Andrzejowi Sekule dziekujemy  i życzymy sukcesów w biznesie!!!!!