I miejsce dziewcząt  oraz II miejsce chłopców w koszykówce w Mistrzostwach Powiatu!!! 

 

W dniach 8,9.12.2015r zostały rozgrane Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej. Nasze reprezentacje spisały się na medal ! Dziewczyny wygrały wszystkie swoje mecze i podobnie jak koleżanki z reprezentacji piłki ręcznej nie miały sobie równych.  Do "starego" zespołu dołączyły min Magdalena Firka z 1e i Jolanta Jaskóła z 1B, które w dużej mierze przyczyniły sie do naszego sukcesu.  

"Kopernik"  rozegrał trzy spotkania:

ZSP - ZSTiO : 30 - 7

ZSP - ZSTI: 9 - 4

ZSP - LO : 24 - 6

 

Wśród chłopców wyróżniali sie bracia Ząbkiewicze, którzy świetnie prowadzili gre zarówno w ofensywie jak i defensywie. Patryk i Kamil zdobyli najwiecej punktów w całym turnieju, lecz niestety zabrakło skuteczności w pierwszym meczu przeciwko LO i nasza drużyna przegrała. Mimo tej przegranej nadal mamy 6 punktów w klasyfikacji generalnej nad drugim LO. Kibicujemy i trzymamy kciuki za nasze pozostałe reprezentacje.  Do rozegrania  zostały jeszcze trzy dyscypliny : Siatkówka, Piłka Nożna i Tenis Stołowy.