Boże Narodzenie to czas magiczny, niezwykle piękny, przepełniony ciepłem rodzinnym, radością, miłością.

Przy wigilijnym stole zasiadamy nie tylko w gronie rodziny, ale również wśród kolegów z klasy i nauczycieli.

Łamiemy się opłatkiem ze wszystkimi, a zatargi i antypatie idą w niepamięć. We wtorek 22 grudnia 2015 r w klimat świąt wprowadziły szkołę" Jasełka"-przygotowane przez Panią Justynę Szumilas i Siostrę Julię.

Opłatek na stole, rodzinna atmosfera, goście, którzy nas zaszczycili swoją obecnością zapach potraw wśród świec - to najkrótszy opis Wigilii, którą zorganizowaliśmy w naszej klasie.

Do tego dnia przygotowywaliśmy się prawie trzy tygodnie. Najpierw pięknie przystroiliśmy salę.

Ropoczął się czas życzeń.

" Niebo- ziemi, niebu- ziemia wszyscy, wszystkim ślą życzenia"

Po pięnych życzeniach w końcu można zasiąść do suto zastawionego stołu.

Magię  Świąt podkreślał blask choinki i polskie kolędy w wykonaniu naszego kolegi Piotra.

Atmosferę jaką udało nam się stworzyć była bardzo świąteczna.

W tak uroczystym dniu Dyrektor Szkoły Pan Andrzej Bilewski wręczył nam nagrodę za III miejsce w konkursie na świąteczny wystrój klasy. Oprócz pamiątkowego dyplomu była również nagroda pieniężna:))))