XVII NOWOROCZNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
 PIŃCZÓW
13 STYCZNIA 2016 r.

Wygrana reprezentacji dziewcząt w "XVII NOWOROCZNYM TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR STAROSTY POWIATU PIŃCZOWSKIEGO"

13 stycznia nie był dla nas pechowy, dziewczęta ze szkolnej drużyny w XVII Noworocznym Turnieju wywalczyły

I miejsce.

Do turnieju przystąpiły cztery drużyny: ZSTi I- Busko, ZSP nr 1 Busko, LO Pińczów i gospodynie ZSZ Pińczów. Grano systemem " każdy z każdym". We wszystkich starciach nasze siatkarki odniosły zwycięstwo. Drugie miejsce zajęła drużyna z ZSTi I Busko, trzecie ZSZ Pińczów, a czwarte LO Pińczów.

Agata Bąk została wyróżniona statuetką najlepszej zawodniczki Turnieju.

Po turnieju odbyło się wręczenie pucharów i pamiątkowych statuetek przez Starostę Pińczowskiego Pana Zbigniewa Kierkowskiego.

Nasz drużyna grała w składzie:

Udział w takich turniejach ma nieocenione znaczenie szkoleniowe, bo wnosi wspaniałe doświadczenia zawodnicze i nowe umiejętności sportowe. Dziękujemy Pani Beacie Lis za kolejne zaproszenie do turnieju.