25 listopada 2015 roku odbyły sie w naszej szkole Wybory na Najprzystojniejszego i Najmilszego Drugoklasistę
roku   2015.

Z naszej klasy o ten tytuł ubiegało się dwóch uczniów - Piotr Lubacha oraz Jakub Biesaga.

Nasi koledzy musieli zmierzyć się z siedmioma konkurencjami, które nie były dla nich wyzwaniem, gdyż wykazali się oryginalną prezencją, siłą i wytrzymałością, urokiem osobistym, pomysłowością oraz inteligencją.

Jedną z konkurencji była tak zwana "Butelka" przy której chłopcy musieli się natrudzić, lecz i na to znaleźli sposób i podołali zadaniu.

Gwiazdą spotkania okazał się Piotrek, który wchodząc na scenę zaskoczył publiczność i jury niebanalnym wierszem oraz przebojową piosenką, przy której wszyscy świetnie się bawili i nagrodzili Piotra gromkimi brawami.

Kuba wykazał się sprawnością fizyczną, ale także inteligencją i sporą dawką humoru w konkurencji, w której odpowiadał na podchwytliwe pytania. Nie dał się zaskoczyć i brawurowo udzielił odpowiedzi.

Na koniec pamiątkowe zdjęcie naszych przystojniaków

z ich największymi fankami :)

Pomimo, iż nasi panowie nie zajęli żadnego miejsca na podium to dla nas są Najprzystojniejszymi, Najmilszymi i Najlepszymi Misterami w szkole!

opracowała:Dorota Muzyk