Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

25lutego 2016 r w hali sportowej PMOS w Busku odbyły się rozgrywki w piłkę siatkową dziewcząt w ramach Pucharu Starosty.

Udział wzięły reprezentacje buskich szkół: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1, Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych, Liceum Ogólnokształcące i Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących.

•
  •           Mecze rozgrywano systemem " każdy z każdym". Po okrzykach zagrzewających do walki zawodniczki przystąpiły do rozgrywek.
  •          Do pierwszego meczu z ZSTiO nasze zawodniczki przystąpiły skoncentrowane. Wygrana 2:0 w setach pokazała, że nasza drużyna potrafi zmobilizować się w tak ważnym dniu.
  •          W kolejnym meczu rywalizowałyśmy z drużyną ZST-I. I ten mecz zakończył się wygraną 2:0 w setach.
  •             W ostatnim meczu z drużyną LO pierwszy set pokazał, że nie będzie łatwo i zakończył się dla nas niepomyślnie. W kolejnym secie nasze zawodniczki pokazały, że nie można się poddawać i wygrały niesione dopingiem publiczności. W tie-breaku spotkanie przegrałyśmy.
  •       W końcowej klasyfikacji zajęłyśmy II miejsce - zdobywając 4 punkty do ogólnej klasyfikacji w rozgrywkach na " Najbardziej Usportowioną Szkołę w Powiecie".