21 marca tradycyjnie obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Niegdyś, jedno z najważniejszych świąt w roku. Jako, że jest on związany jest z końcem zimy i przebudzaniem się przyrody do życia, również i my budziliśmy Wiosnę. Dzień ten był dla nas wyjątkowy i to nie tylko dlatego, że nie było zajęć lekcyjnych, ale przede wszystkim dlatego, że nasza koleżanka Daria Majewska została Miss Publiczności w tegorocznych Wyborach Miss Wiosny w ZSP Nr 1.

W ten szczególny dzień nie mając chęci na wagary całą klasą przyszliśmy do szkoły, aby wspólnie świętować ten szczególny dzień, kibicować koleżance i dobrze się bawić.

Edgar wraz z młodszym o rok kolegą Arkiem prowadzil tegoroczne Wybory Miss.

Po zakończonej zabawie budziliśmy buską "mickiewkę", a następnie udaliśmy na seans filmowy do buskiego kina.

Podzieleni na grupy witaliśmy Wiosnę .............nasz kolega Edgar Kobos pełniący funkcję Przewodniczącego Szkoły, budził Starostwo Powiatowe.

Delegacja dziewczyn z naszej klasy odwiedziła Hotel Słoneczny Zdrój i wręczyła na ręce kierowniczki recepcji Magdaleny Dufaj symbole zbliżającej się Wiosny.

Do zobaczenia za rok!

www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/busko-zdroj/a/miss-wiosny-z-buska-walczyla-w-ringu,9786059/