XI  Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej Dziewcząt - 2016 r

Mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej odbywają się w naszej szkole co roku od 11 lat i jak co roku wzbudzają wiele emocji. Klasowe drużyny  są wspierane  przez koleżanki i kolegów gorącym kibicowaniem, z zachowaniem zasady " fair play"

W tym roku do rozgrywek o miano" Mistrza Szkoły " i Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły , zgłosiło się 12 zespołów. Drużyny w turnieju eliminacyjnym zostały podzielone na 3 grupy, z których wyłonione będą trzy zespoły biorące udział w turnieju finałowym . Na tym etapie rozgrywek mecze rozgywane są do dwóch wygranych setów.

Reprezentacje  poszczególnych   klas

Klasa II B

Paulina Gronostaj, Dorota Muzyk, Kasia Gozdek, Sara Prasek, Ola Grosicka, Karolina Krowińska, Karolina Biesaga, Eliza Praszkiewicz, Ewelina Kopeć i Patrycja Coś.

Klasa I C

Kinga Kowalczyk, Julita Sokołowska,Ania Jewiarz, Iza Olszewska, Kasia Kardynał, Patrycja Chmielewska, Sylwia Szewczyk i Kasia Borzęcka.

Klasa II G

Jowita Kwiecień,Angelika Kuranda,Aneta Nowak, Basia Banaś,Magda Żak, Wiktoria Ochnicka,Ilona Dalmata i Gabrysia Sput.

Klasa II C

Sandra Lepiarz, Basia Kowalska, Natalia Maj, Natalia Borzęcka, Klaudyna Parka, Kinga Dziurska, Kasia Sokołowska, Monika Cygan, Ania Klik i Paulina Ślusarska.

Klasa III E

Emilka Franusiak, Klaudia Kucięba, Ania Szczepanik, Gosia Kabat, Kamila Juszcze i Klaudia Bondar.