Co przedszkolak ma wspólnego z Technikum Nr 1? - Nic....ależ to błędna odpowiedź!

Już wkrótce będzie uczestniczył w zajęciach z hotelarstwa i będzie mógł dowiedzieć się więcej o zawodach związanych z pracą w hotelu.

W myśl powiedzenia: "Czym skorupka za młodu nasiąknie..." klasa 2H zaprosiła grupę 4 latków z Publicznego Przedszkola nr 3 w Busku- Zdroju na lekcję o wybranych zawodach z branży hotelarskiej. Pokojowa, kelner, recepcjonistka, portier, bagażowy, concierge to tylko nieliczne z zawodów w jakich mogą odnaleźć się w przyszłości maluchy.

Podczas lekcji przedszkolaki poznają bliżej zawód pokojowej i kelnera. Wezmą udział w licznych konkursach, podczas których wcielą się w prawdziwych zawodowców. Niezwykle pouczające będą niewątpliwie warsztaty ze składania serwetek i ręczników.