Kolejny sukces Klaudii Bonar z IIIw

W dniu 8 kwietnia w Zespole Szkół Zawodowych nr 3 w Kielcach odbyły się eliminacje regionalne XVI Konkursu Wiedzy o BHP dla uczniów z zakładów rzemieślniczych pod hasłem "BEZPIECZNIE OD STARTU". W konkursie wzięło udział 30 uczniów z 16 szkół województwa świętokrzyskiego w tym 2 nasze reprezentantki: KLaudia Bonar i Karolina Trela. Organizatorami etapu regionalnego były następujące instytucje: Kuratorium Oświaty, Okręgowy Inspektorat Pracy oraz Izba Rzemieślników i Przedsiębiorców w Kielcach. Komisja konkursowa wyłoniła 6 laureatów z najwyższymi wynikami trudnego testu z dziedziny prawnej ochrony pracy oraz przepisów i zasad bhp. Nasz reprezentantka - Klaudia Bonar po bardzo zaciętej rywalizacji(3 dogrywki) uzyskała drugie miejsce i prawo uczestniczenia w etapie ogólnopolskim, który odbędzie się w Warszawie. Należy dodać, że Klaudia powtórzyła suskces z roku 2015, kiedy także uzyskała drugie miejsce. 19-tego maja w Warszawie odbędzie się finał ogólnopolski turnieju z udziałem naszej uczennicy. Życzymy sukcesów!