WAKACJE, WAKACJE... I PO WAKACJACH 

 To co dobre, szybko się kończy. Niestety,  tak juz jest. Po dwumiesięcznej przerwie wracamy do szkoły z wieloma fantastycznymi wspomnieniami i przygodami, którymi w tym wpisie chcielibyśmy sie podzielić. Część naszej klasy bawiła się w miejscu, gdzie narodziła się demokracja, teatr i igrzyska olimpijskie - w Grecji. Stamtąd przenosimy się do do Francji, gdzie wakacje spędzała nasza kolezanka Kamila. Korsyka, Lazurowe Wybrzeze, masyw Mont Blanc - niezaleznie od pory roku czy wakacyjnych preferencji warto się tam wybrać  Byliśmy juz na południu (Grecja), a takze na zachodzie (Francja), przenieśmy się do środkowej części Europy do Niemiec, gdzie wypoczywała nasza kolezanka pasjonująca się końmi - Ola. Stamtąd, idąc na północ, znajdziemy się w Holandii, dokąd na wakacje wybrała się Paulina. Oczywiście nie możemy zapomnieć o wakacjach nad naszym polskim morzem, gdzie odpoczywały dwie osoby z naszej klasy.

 

 

Opracowali:
Dawid Sternak
Adrian Mazur