BUSKI "KOPERNIK"  W PIERWSZEJ DZIESIĄTCE SZKÓŁ WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO   W RYWALIZACJI SPORTOWEJ.
Rok szkolny 2015/2016 był bardzo udany dla sportowców ZSP 1 w Busku-Zdroju.
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i dobrym wynikom uzyskanym w rywalizacji na poziomie finałów wojewódzkich nasz szkoła po raz pierwszy uplasowała się w elitarnej dziesiątce szkół województwa świętokrzyskiego.
WSPÓŁZAWODNICSTWO SPORTOWE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
WOJEWÓDZSTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
Za rok szkolny 2015/2016

1.        ZS Mech Kielce                                                                    -317 pkt.
2.        ZS Połaniec                                                                          -277 pkt.
3.        ZSP Nr 1 Końskie                                                                -250 pkt.
4.        ZSOMS Ostrowiec Świętokrzyski                                       -247 pkt.
5.        II LO Starachowice                                                              -155 pkt.
6.        VI LO Kielce                                                                       -150 pkt.
7.        I LO Skarżysko Kam.                                                           -115 pkt.
8.        ZS Nr 3 Ostrowiec Świętokrzyski                                       -111 pkt.
9.        I LO Starachowice                                                                -90 pkt.
       II LO Końskie                                                                     -90 pkt.
10.     ZSP Nr 1 Busko Zdrój                                                        -87 pkt.
11.     ZSZ Nr 1 Starachowice                                                         -75 pkt.
12.     I LO Końskie                                                                         -70 pkt.
13.     ZSZ Nr 1 Kielce                                                                    -70 pkt.
14.     ZSZ Nr 2 Starachowice                                                         -68 pkt.
15.     I LO Włoszczowa                                                                  -65 pkt.
16.     ZSP Nr 1 Kielce                                                                    -65 pkt.
17.     I LO Busko Zdrój                                                                  -60 pkt.
18.     ZSP Nr 2 Opatów                                                                  -60 pkt.
19.     II LO Skarżysko                                                                    -55 pkt.
20.     ZS Staszów                                                                            -55 pkt.
32. ZST i I Busko-Zdrój

Serdecznie gratulujemy. !!!!!!!!