Jakub Jasiński

Kuba chodzi do klasy humanistycznej. Ma 16 lat. Interesuje się sportem. Lubi grać w piłkę nożną. We wtorek 29.11.2016r. brał udział w turnieju piłki nożnej chłopców. Gra z numerm 4 na koszulce.

WAKACJE 2017

"Moje wakacje minęły całkiem przyjemnie. Spędziłem je na częstym spotkaniu się że swoimi znajomymi oraz na jeździe na motocyklu z kolegami. W wolnym czasie jeździłem grać w piłkę nożną oraz oglądać mecze różnych drużyn piłkarskich. Obejrzałem wiele niesamowitych filmów które mnie interesowały oraz grałem w gry na konsoli. Brałem również udział w turnieju piłki nożnej. Równie w te wakacje poznałem wiele bardzo fajnych znajomych. W te wakacje bylem również na koncercie jednego z moich ulubionych artystów. Jednak były również dni które musiałem poświęcić na praca w domu oraz pomagać w remoncie domu. Uważam te wakacje za bardzo udane ponieważ spędziłem czas tak jak chciałem i miałem na wszystko czas. Wielka szkoda że wakacje już się skończyły. Mam jednak nadzieję że nadchodzący rok szkolny będzie równie przyjemny co okres wakacyjny. "