Aleksandra Maciąg

Ola lubi grać w piłkę ręczną i jeździć na rowerze.

Uwielbia język polski. Wzięła udział w konkursie z wiedzy o HIV i o AIDS.

WAKACJE 2017

"Wakacje to niewątpliwie najciekawszy okres w życiu każdego człowieka. Pozwala on odpocząć i nabrać sił na kolejny rok szkolny. Swoje wakacje spędziłam bardzo intensywnie. Przez 3 tygodnie byłam w szpitalu ,,Górka" gdzie przechodziłam rehabilitacje. Poznałam tam wielu wspaniałych ludzi, z którymi kontakt mam do tej pory. Dzięki ćwiczeniom, których było sporo, nauczyłam się systematyczności. Uczęszczałam na różnego rodzaju masaże, lampy oraz zajęcia grupowe. Razem z innymi kuracjuszami braliśmy udział w rożnego rodzaju akcjach, typu czytanie dzieciom oraz wyjazdy do straży pożarnej. Po wyjściu ze szpitala pomagałam babci oraz rodzicom. Spędziłam również dużo czasu z przyjaciółmi, np. z Anią i Patrycją, z którymi spotykałam się w domu, na festynach oraz różnego rodzaju imprezach. Dzięki nim te wakacje były ciekawsze. W gorące dni wraz z koleżanką urządzałyśmy sobie rowerowe wypady nad wodęMyślę, że były to bardzo udane wakacje :) "