Julia Miklaszewska

Julia jest uczennicą klasy 2a.

Umie tańczyć, śpiewać i grać w siatkówkę. Dnia 10.11.2016r. Julia wzieła udział w X Wieczorze z Pieśnią i Poezją Patriotyczną, który odbył się w naszej szkole. Julia również należy do szkolego zespołu muzycznego w którym śpiewa. Dnia 14.02.2017r. Julia brała udział w turnieju walentynkowym w piłce siatkowej.

WAKACJE 2017

"Pierwsze dni wakacji spędziłam wraz ze znajomymi w miejscowości Murzasichle niedaleko Zakopanego. Codziennie zdobywaliśmy szczyty i odwiedziliśmy różne miejsca m.in Sarnie Skałki, Morskie Oko, Nosal. Oczywiście nie zapomnieliśmy o słynnych Krupówkach. Następne dni upłynęły na spotkaniach ze znajomymi i rodziną. Na początku sierpnia udałam się w podróż w poszukiwaniu słońca do Czarnogóry. Autokar to niezbyt dobry środek transportu na takie długie trasy. Droga zajęła ok. 30 godzin. Większość czasu spędziłam na plaży ale również zwiedziłam kilka miejsc. Wreszcie doczekałam się wizyty w Dubrovniku. Jest to miasto położone około 40 min od granicy chorwacko-czarnogórskiej. Dubrovnik słynie z wielu nakręconych tam filmów i seriali m.in Gry o Tron, który i ja oglądam. Po powrocie odwiedziłam jeszcze Kraków i Sandomierz. Zaliczam tegoroczne wakacje do udanych!"