Anna Wiśniewska

Ania jest w klasie humanistycznej. Bardzo lubi język polski. Lubi grać w siatkówkę oraz czytać książki. Wzięła udział w konkursie z wiedzy o HIV i o AIDS. Dnia 14.02.2017r. Ania wzieła udział w turnieju walentynkowym w piłce siatkowej.

WAKACJE 2017

"Wakacje w 2017 roku bardzo się udały. Dużo się działo, głównie był to okres spędzania czasu z przyjaciółmi i organizowanie sobie wolnych chwil tak, aby były one warte zapamiętania. Był to czas przede wszystkim relaksu i odpoczynku od szkoły i nauki. Mimo iż nie miałam warunków na to aby odwiedzić inny kraj to i tak spędziłam znakomicie ten czas. Wraz z przyjaciółmi organizowaliśmy różne spontaniczne wyjścia między innymi na plaże, koncerty czy też po porostu na pizzę. Odwiedziliśmy wiele festynów, zakupiliśmy pamiątki i zrobiliśmy wakacyjne zdjęcia. Oczywiście nie obyło się bez wizyt rodzinnych, ponieważ co roku spotykamy się całą rodziną. W wakacje miałam też sporo obowiązków, dlatego też nie był to czas poświęcony tylko rozrywce. Jeździłam do Kielc, aby zajmować się chrześniakiem. Pod koniec wakacji wraz koleżanką jeździłyśmy na zakupy, aby kupić sobie rzeczy potrzebne do szkoły. Wakacje 2017 na pewno dobrze zapamiętam, ponieważ ten okres był umocnieniem więzi z moimi bliskimi. Chciałabym przeżyć to jeszcze raz."