Julia Zielińska

Julia interesuje się piłką ręczna, lubi oglądać seriale i bardzo lubi spotykać się z przyjaciółmi.

WAKACJE 2017

"Moje tegoroczne wakacje bardzo się udały. Po zakończeniu roku szkolnego bawiłam się bardzo dobrze spędzając czas z przyjaciółmi. Pod koniec lipca wyjechałam z siostrą i mamą odwiedzić tatę w Holandii. Tam spędziłam 3 tygodnie. Bardzo się cieszyłam na ten wyjazd, ponieważ długo nie widziałam się z tatą. W Holandii dużo zwiedzałam. Zwiedziłam miejscowości Ede oraz Renswoude. Ja natomiast mieszkałam w małym miasteczku - Scherpenzeel. 20 sierpnia wróciłam do Polski. Cała moja rodzina, przyjaciele i chłopak cieszyli się na mój powrót. Tego samego dnia, którego wróciłam odbył się festyn w Stopnicy. Trwał przed dwa dni. Niestety pogoda nie dopisywała ale dla mnie i moich przyjaciół nie stanowiło to żadnej przeszkody aby się dobrze bawić. Resztę wakacji spędziłam z chłopakiem i przyjaciółmi bawiąc się dobrze się w Busku-Zdroju. Pod koniec wakacji przygotowywałam się do moich urodzin które miały się odbyć 1 września. Impreza urodzinowa bardzo się udała i jestem zadowolona. Jest mi trochę przykro ze tegoroczne wakacje dobiegły już końca, ponieważ nie nacieszyłam się nimi w pełni aczkolwiek myślę, ze następne postaram się wykorzystać w 101%."