Drużyny ZSP1 Mistrzami Powiatu w Piłkę Ręczną!!!!

         Drużyny ZSP nr 1 w Piłkę Ręczną obroniły tytuł Mistrza Powiatu!! W tym tygodniu zostały rozegrane dwa Turnieje Piłki Ręcznej w ramach "Pucharu Starosty Buskiego" - pierwszy odbył się turniej chłopców w dniu 13 grudnia, drugi dziewcząt w piątek 16 grudnia. Reprezentacja Kopernika pod opieką Pana Adriana Szumilasa wygrała wszystkie swoje mecze, ukazując przy tym dużą przewagę nad swoimi rywalami. W drużynie wystąpili : Konrad Suchy, Mateusz Lech, Tomasz Kołek, Kamil Krasa, Damian Zgrzebnicki, Kacper Pałka, Szymon Kwiatkowski, Wiktor Twaróg, Kamil Sobczyk, Maciej Kordos i Konrad Wojnarowski.

        Dziewczęta natomiast rozegrały ciężki mecz z drużyną LO im. Tadeusza Kościuszki, lecz dzięki skuteczniejszej obronie,wspaniałej postawie oraz walce wygrały 8:6. Kolejne dwa mecze również nie były łatwe, lecz spokój i opanowanie naszych dziewczyn poskutkowały, że oba starcia wygrały z dużą przewagą bramek. Opiekunem był Pan Paweł Karolczak, a  skład naszej drużyny wyglądał następująco : Wiktoria Chrobot, Justyna Wójcik, Klaudyna Parka, Kinga Dziurska, Barbara Kowalska, Sylwia Kostka, Kamila Obarzanek, Błachucińska Aleksandra, Julia Zielińska i Agata Guła. Gratulujemy!!!!!!