XII Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Za nami kolejne udane mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt. Przez całą wiosnę odbywały się mecze eliminacyjne. Mistrzostwa odbywają się  w naszej szkole od 12 lat i jak co roku wzbudzają wiele emocji.Klasowe drużyny sę wspierane przez wychowawców, koleżanki i kolegów gorącym kibicowaniem, z zachowaniem zasady "fair play.

W tym roku do rozgrywek o miano" Mistrza Szkoły" i Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły zgłosiło się 12 zespołów:klasy 1A, 1C,1H, 1E,  2A ,2B ,2C, 2G ,2H, 2E,3G  i 3H.

Drużyny w turnieju eliminacyjnym zostały podzielone na 2 grupy, z których wyłonione zostały cztery zespoły biorące udział w turnieju finałowym.

1 czerwca 2017 w finale  o trzecie i czwarte miejsce zagrały klasa 2A i 2G,
a o pierwsze i drugie miejsce klasa 3H i 1C.

Spotkania niejednokrotnie dostarczały wielu ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian.W grze można było zobaczyć zaangażowanie oraz poświęcenie dla każdego punktu, a poszczególne spotkania niejednokrotnie kończyły się przewagą tylko dwóch punktów(szczególnie w tych spotkaniach, gdzie dziewczęta walczyły już o miejsca na podium).

Tytuł "Mistrzyń Szkoły" wywalczyły dziewczęta z klasy 3H.

Serdecznie gratulujemy wygranej!!!!!

 
Reprezentacja klasy 3H

   
 Drugie miejsce:  v-ce mistrzynie szkoły klasa IC.

Na trzecim miejscu uplasowała się klasa II G.
A minimalnie poza podium na czwartym miejscu znalazły się reprezentantki klasy 2 A.

Dziękujemy wszystkim klasom biorącym udział w mistrzostwach, za ducha walki, duże emocje sportowe i wspanialą atmosferę.Zapraszamy za rok.