Fotoreportaż z uroczystego zakończenia roku szkolnego 2008/2009

19 czerwca 2009 godz. 830

Pan dyr Andrzej Bilewski rozpoczyna uroczystość powitaniem Pani Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej Starostwa Powiatowego - Renaty Krzemień, pana wizytatora KO - Roberta Gwoździa. Wita  grono pedagogiczne, przybyłych rodziców i zgromadzoną młodzież.

Stypendia Premiera i Starosty- tylko dla najlepszych

Nagrodę z rąk Pani Naczelnik otrzymuje najlepsza uczennicy Szkoły - Bożena Sadkowska z klasy 2 "h". Jest również wytypowana do stypendium Prezesa Rady Ministrów z Technikum Nr 1.

Uczennica  - Beata Sadowska z klasy 2 A, osiągnęła najwyższą średnią w III Liceum Ogólnokształcącym i została wytypowana do stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Nagrody, stypendia, puchary, dyplomy dla wyróżniających się, ale tylko w pozytywnym tego słowa znaczeniu

Angelika Pienias laureatka I miejsca w wewnątrzszkolnym Konkursie Wiedzy o Św. Pawle, jak również nagrodzona przez Starostę za dobre wyniki w nauce. Paweł Koźbiał z klasy 3 a otrzymuje świadectwo z czerwonym paskiem i jest również wyróżniony za aktywną pracę w Firmie Symulacyjnej.

Nagrodę za wyróżniające  wyniki w nauce otrzymuje   Damian  Wrzecionek  z  klasy  1 a Technikum Nr 1. Na nagrodę za wzorową postawę uczniowską oczekuje Justyna Słomińska  z klasy 3 h  Technikum Nr 1.

Miśkowiec Agnieszka - z kl. 2 h otrzymuje nagrodę za wyróżniające wyniki w nauce i list gratulacyjny dla rodziców.  .............................. - również z kl. 2 h otrzymuje nagrodę za wyróżniające wyniki w nauce i list gratulacyjny dla rodziców.

Małgorzata Godzisz odbiera nagrodę w imieniu siostry, która odbywa praktykę uczniowską w zawodzie hotelarz w Grecji. Piotr Jastrząb z kl. 3 g Technikum nagrodzony za aktywną pracę w Samorządzie Uczniowskim  i szkolnym radiowęźle "Bit".

Agnieszka Wilk z klasy 1 aw odbiera świadectwo z wyróżnieniem, a jej mama  list gratulacyjny.

..............................................................................

Gratulacje dla uczniów, którzy zdali egzaminy i otrzymali certyfikat z języka niemieckiego.

Rafał Szczykut z kl. 1 a Technikum otrzymuje nagrodę z rąk p. v-ce dyr. Anny Ejsmond-Kowalskiej za aktywną pracę w Sz. K. M. "Meg@Bajt".
Julita Kantur z kl. 1 a Technikum otrzymuje nagrodę z rąk Pana Dyrektora również za aktywną pracę w Sz. K. M. "Meg@Bajt".
Monika Dziadek, Sylwia Wójcicka i Paweł Frania nagrodzeni za reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym. Chłopcy z kl. 1 b III Liceum Ogólnokształcącego  otrzymują dyplomy i puchar za zajęcie I miejsca w Szkolnej Lidze Piłki Nożnej

Norbert Zając z kl. 2 a Technikum, wyróżniony za świadectwo z czerwonym paskiem.  ................................  wyróżniona za świadectwo z czerwonym paskiem.
Katarzyna Czerw z klasy 3 a Technikum nagrodzona za aktywną pracę na rzecz szkoły, Sebastian Maj z kl. 3 a jako kapitan szkolnego zespołu piłki nożnej otrzymuje dyplom  za osiągnięcia sportowe.
 Ulubieńcy uczniów -  to Krzysztof Kabata, Monika Kopiniak i Justyna Szumilas - znaleźli się w pierwszej trójce w Szkolnym Konkursie na Belfra Roku. Gratulacje dla p. wicedyrektor Anny Gradzik za zajęcie 3 miejsca na Belfra Roku w powiecie buskim  w konkursie wojewódzkim.

Dziewczęta z 1 a LO z dyplomami i pucharem za zajęcie 1 miejsca
w IV Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły
.

Niezastąpieni konweransjerzy: Karina Romaniec i Krzysztof Kosałka w akcji.

Uroczystość zakończył szkolny zespół taneczny.