Podróżuj po świecie z Krzysztofem Kabatą

opiekunem szkolnego koła PTTK

(koła turystycznego)

W dniach od 23 lipca do 3 sierpnia przebywaliśmy ze szkolnym kołem PTTK na obozie młodzieżowym w Nei Pori w Grecji. Obóz jest organizowany od wielu lat dla dzieci i młodzieży z różnych szkół naszego miasta. Mieszkaliśmy w pensjonacie „Stellios”, który znajduje się w pierwszej linii brzegowej w miasteczku turystycznym Nei Pori. Podróżowaliśmy autokarem przez wiele krajów, takich jak: Słowacja, Węgry, Serbia i Macedonia, podziwiając piękne krajobrazy nizin oraz gór. Mieliśmy możliwość korzystania z różnych wycieczek, np. do Aten, na Meteory, rejs statkiem na wyspę Skiathos, górę Olimp, do Salonik. Pobyt nasz uwieczniliśmy na wielu fotografiach, które prezentujemy niżej:

Pobyt na Meteorze

         

Starożytna Grecja na górze Olimp

  

 

  

  

  

Posiłki serwowano 3 razy dziennie i bardzo obficie

  

  

  

             

Kąpiel i plażowanie

  

 

 

 Pobyt na targu

  

  

  

Rejs na wyspę Skiathos

  

   

   

   

   

   

   

   

Wypoczęci, uśmiechnięci z wrażeniami wracamy
do domu